NABERTE NOVÉ SILY U NÁS,

ĎALEKO OD RUCHU VEĽKÝCH MIEST!

|

Reštauračné služby

Reštaurácia Kamilla

Reštaurácia hotela Kamilla**** s kapacitou 200 osôb môže byť útulným miestom na raňajky formou bufetu, pracovné obedy, romantické večere pri sviečkach alebo aj väčšie podujatia a svadby.

Okrem jedál formou bufetu ponúka hotelová reštaurácia aj stravovanie a la carte. Špecialitou nášho šéfkuchára sú najlepšie jedlá maďarskej kuchyne, ale v našom dennom menu nájdete vždy aj medzinárodné špeciality a skutočné kulinárske pochúťky.

Pravidelne organizujeme tematické večery, keď už existujúcu širokú gastronomickú ponuku dopĺňame typickými jedlami konkrétneho národa.

Naša reštaurácia Kamilla z týždňa na týždeň víta nových aj vracajúcich sa hostí rôznymi špecialitami a dokonalými gastronomickými pochúťkami nášho skúseného šéfkuchára.

Či už ste milovníkom mäsa alebo vegetarián, máte radi sladkostí alebo držíte diétu, u nás sa zaručene dobre najete. Vďaka profesionalite nášho šéfkuchára dokážeme uspokojiť najrôznejšie stravovacie požiadavky.

Vopred nás informujte, prosím, ak máte potravinové alergie!

Bar Kamilla

Bar Kamilla ponúka širokú škálu alkoholických a nealkoholických nápojov, kde si naši hostia môžu vybrať z rôznych špecialít podľa svojej chuti.

Ak sa chcete relaxovať, v našej ponuke nájdete najlepšie domáce a medzinárodné vína, kvalitné šampanské, brandy, pivo a širokú škálu alkoholických a nealkoholických koktailov.

Konferenčná miestnosť Hortobágy

Naša klimatizovaná konferenčná a spoločenská miestnosť s moderným osvetlením a ozvučením má kapacitu až 50 osôb.

Naša konferenčná miestnosť je vybavená projektorom, bezplatným Wi Fi pripojením, ozvučením, kompletným mediálnym, prezentačným a komunikačným zariadením. Poskytujeme ideálne miesto na organizovanie obchodných a rodinných podujatí, školení, prezentácií produktov, banketov alebo recepcií na vysokej úrovni, ako aj celovečerných hudobných, tanečných a zábavných podujatí.

  • Kapacita: 50 osôb
  • Osvetlenie: prirodzené svetlo a individuálne svetelné zdroje podľa charakteru podujatia.
  • Bezdrôtové širokopásmové pripojenie na Internet.
  • Zvukové a svetelné vybavenie, projektor, zvukové zariadenie spĺňajúce všetky požiadavky

Rezervujte si termín na oddych podľa vlastného výberu!

Využite čo najskôr našu aktuálnu ponuku!

Vyžiadanie ponuky » alebo Rezervácia »

KONTAKT

4060 Balmazújváros, Kastélykert utca 1-2.
47.6137 / 21.3470559

KONTAK

4060 Balmazújváros, Kastélykert utca 1-2.
47.6137 / 21.3470559