ODZYSKAJ U NAS SIŁY,

Z DALA OD MIEJSKIEGO GWARU

|

O NAS

Otwarty w czerwcu 2017 roku i położony w samym sercu Balmazújváros, obok Kąpieliska Leczniczego, Spa i Rekreacyjnego Hotel Kamilla**** oferuje relaksujące usługi, które potrafią zadowolić wszystkie wymagania.

Hotel znajduje się w odległości 200 km od stolicy Węgier, Budapesztu, oraz 25 km od Debreczyna, drugiego co do wielkości miasta w kraju i znajdującego się tam międzynarodowego lotniska. Autostrada M3 znajduje się 10 km od Balmazújváros, więc na lotnisko Liszt Ferenc w Budapeszcie można dojechać w 2 godziny. Od polskiej granicy dzieli nas 260 km, czyli około 3 godzin jazdy samochodem.

Na miłośników kąpieli i sauny czeka położone bezpośrednio obok hotelu Kąpielisko Kamilla, a w nim baseny termalne, rekreacyjne, brodzik, Saunarium i dział leczniczy. Największa na Węgrzech strefa sauny, zdolna pomieścić nawet 100 osób, dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Trzypoziomowy hotel oferuje swoim gościom 53 pokoje.

W naszej restauracji z miejscami dla 200 osób, oprócz posiłków w formie bufetu, serwujemy naszym gościom potrawy tradycyjnej kuchni węgierskiej.

Restauracja idealnie nadaje się również na imprezy rodzinne i towarzyskie, wesela, urodziny, chrzciny i inne uroczystości. Do dań oferujemy szeroki asortyment najlepszych win z węgierskich regionów winiarskich.

 

Nasza sala konferencyjna to doskonałe miejsce na imprezy firmowe i konferencje. Hotel zapewnia możliwość zorganizowania większych konferencji, nawet do 200 osób, mamy jednak również osobną salę, gdzie można organizować mniejsze szkolenia, spotkania i rozmowy biznesowe w wąskim gronie.

Zwolennicy uprawiania sportów znajdą dla siebie w okolicy możliwość jazdy na rowerze czy na koniu. Okolica obfituje także w liczne imprezy kulturalne i rekreacyjne.

Do sukcesu zgrupowań sportowych i obozów treningowych przyczyniają się boiska piłki nożnej z naturalną lub sztuczną trawą, hala sportowa i siłownia, znajdujące się również w bezpośrednim sąsiedztwie naszego hotelu.

Odwiedź nas i ciesz się wszechstronnymi usługami Hotelu Kamilla****! 

Zarezerwuj wybrany okres na odpoczynek!

Skorzystaj jak najszybciej z naszej aktualnej oferty!

Poproś o ofertę » czy Rezerwuj »

KONTAKT

4060 Balmazújváros, Kastélykert utca 1-2.
47.6137 / 21.3470559

KAPCSOLAT

4060 Balmazújváros, Kastélykert utca 1-2.
47.6137 / 21.3470559