ODZYSKAJ U NAS SIŁY,

Z DALA OD MIEJSKIEGO GWARU

|

Kąpielisko lecznicze Kamilla

Czynne przez cały rok eko-kąpielisko zapewnia swoim gościom pełen relaks w basenie rekreacyjnym, jacuzzi, basenie termalnym i leczniczym z hydromasażem dennym, latem zaś dobrą rozrywkę w odkrytych basenach pływackich, rekreacyjnych i brodzikach.

Jako pierwsze i jedyne ekologiczne Spa na Węgrzech, Kąpielisko lecznicze Kamilla w Balmazújváros jest wyjątkowe ze względu na bliskość natury i doskonałe działanie wody leczniczej.

Najbardziej imponującą częścią kąpieliska jest Saunarium, a w nim prawdziwa osobliwość, sauna Kelo, zbudowana z wielowiekowych fińskich świerków srebrnych.

Największa na Węgrzech, oddana do użytku w lutym 2016 roku strefa sauny zdolna jest pomieścić jednocześnie nawet 100 gości, którzy mają do wyboru saunę parową, hortobadzką biosaunę, saunę ognistą, kabinę na podczerwień, grotę solną czy baseny z masażem Kneippa. W sezonie letnim Kamilla oferuje dodatkowo kąpielisko rekreacyjne na świeżym powietrzu.  

Atrakcyjność kąpieliska kryje się w zacisznej, spokojnej atmosferze, szerokiej palecie usług, atestowanej wodzie leczniczej, uprzejmej obsłudze i swoistej urodzie bliskiej naturze miejscowości.

KONTAKT

4060 Balmazújváros, Kastélykert utca 1-2.
47.6137 / 21.3470559

KAPCSOLAT

4060 Balmazújváros, Kastélykert utca 1-2.
47.6137 / 21.3470559