NABERTE NOVÉ SILY U NÁS,

ĎALEKO OD RUCHU VEĽKÝCH MIEST!

|

O NÁS

Hotel Kamilla**** bol otvorený v júni 2017, v srdci mesta Balmazújváros, vedľa termálnych kúpeľov a plážových kúpeľov Kamilla ponúka relaxačné služby, ktoré splnia všetky vaše požiadavky.

Náš hotel sa nachádza 200 km od hlavného mesta Budapešť, 25 km od mesta Debrecen, druhého najväčšieho mesta v Maďarsku a od medzinárodného letiska Debrecen. Diaľnica M3 je vzdialená 10 km od hotela v Balmazújváros, takže na letisko Ferenca Liszta sa dostanete za 2 hodiny. Poľské hranice sú vzdialené 260 km, približne 3 hodiny jazdy autom.

Hotel priamo susedí s Liečebnými kúpeľmi Kamilla, ktoré ponúkajú termálny, zážitkový a detský bazén, Saunovú dedinu a liečebnú zónu pre milovníkov kúpania a saunovania. Súčasťou komplexu je aj najväčší saunový dom v Maďarsku s kapacitou až 100 osôb a ponúka výnimočné zážitky.

V hoteli je k dispozícii 53 izieb na troch poschodiach. V našej reštaurácii pre 200 osôb okrem jedál na švédskych stoloch ponúkame aj tradičnú maďarskú kuchyňu.

Reštaurácia je ideálnym miestom aj pre rodinné a priateľské oslavy, svadby, narodeniny, krstiny a promócie. Okrem jedla ponúkame aj široký sortiment najlepších vín z maďarských vinárskych oblastí.

Naša konferenčná miestnosť ponúka vynikajúci priestor na organizovanie firemných podujatí a konferencií. V našom hoteli sa môžu konať veľké konferencie až do 200 osôb, náš súkromný salónik je vhodný aj na menšie školenia, stretnutia a obchodné rokovania.

Hostia, ktorí by radi športovali, nájdu v okolí možnosti cyklistiky a jazdy na koni a sú prístupné aj rôzne kultúrne a voľnočasové aktivity.

Tréningové tábory športových klubov podporujú futbalové ihriská so živou a umelou trávou, športová hala a fitnescentrum, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela.

Navštívte nás a spoznávajte hotel Kamilla**** a jeho služby, ktoré spĺňajú všetky požiadavky!

Rezervujte si termín na oddych podľa vlastného výberu!

Využite čo najskôr našu aktuálnu ponuku!

Vyžiadanie ponuky » alebo Rezervácia »

KONTAKT

4060 Balmazújváros, Kastélykert utca 1-2.
47.6137 / 21.3470559

KONTAK

4060 Balmazújváros, Kastélykert utca 1-2.
47.6137 / 21.3470559