NABERTE NOVÉ SILY U NÁS,

ĎALEKO OD RUCHU VEĽKÝCH MIEST!

|

Liečebné kúpele Kamilla

Celoročne otvorené ekologické kúpele so zážitkovým bazénom, vírivkou, termálnymi a liečebnými bazénmi, posteľovými vírivkami ponúkajú návštevníkom kompletnú škálu rozmaznávania a relaxácie, zatiaľ čo v lete sa môžete osviežiť v plaveckom, detskom a plážovom bazéne.

Kúpele Kamilla v Balmazújváros sú prvými a jedinými ekologickými kúpeľmi v Maďarsku, sú jedinečné svojou blízkosťou k prírode a vynikajúcimi účinkami termálnej vody.

Najpôsobivejšou časťou kúpeľov je saunová časť komplexu: skutočnou kuriozitou Saunovej dediny je sauna Kelo, postavená zo stáročných fínskych strieborných borovíc.

Vo februári 2016 bol slávnostne otvorený najväčší Saunový dom v Maďarsku, ktorý má kapacitu na saunovanie až 100 osôb naraz, nájdete tu aj parnú kabínu, bio saunu Hortobágy, ohňovú saunu, infračervenú kabínu, soľnú kabínu, Kneippove masážne bazény a v letnej sezóne aj plážový kúpeľ.

Príťažlivosť kúpeľov spočíva v tichej, pokojnej atmosfére, rozmanitosti služieb, kvalifikovanej liečivej vode, zdvorilej obsluhe a osobitom obraze obce, jej blízkosti k prírode.

KONTAKT

4060 Balmazújváros, Kastélykert utca 1-2.
47.6137 / 21.3470559

KONTAK

4060 Balmazújváros, Kastélykert utca 1-2.
47.6137 / 21.3470559